Gebruiksaanwijzing PARROT ASTEROID QUICKSTART GUIDE

JeHandleiding biedt een gemeenschapsdienst van aandeel, archivering on line en van opzoeking van documentatie betreffende het gebruik van materialen of software : handleiding, gebruiksaanwijzing, installatiegids, technisch handboek… VERGEET NIET: ALTIJD DE HANDLEIDING LEZEN ALVORENS TE KOPEN!
Welk reserveonderdeel zoekt u?

Indien de inhoud van dit document met de handleiding overeenstemt, met de gebruiksaanwijzing, met de instructielijst, de installatielijst, of gebruikerslijst, met de handboek, met de montageschema of met de gids die u zoekt, aarzel niet die te teleladen. JeHandleiding laat u toe gemakkelijk toegang te hebben tot de informaties over de gebruiksaanwijzing PARROT ASTEROID. Wij hopen dat dit PARROT ASTEROID handleiding nut zal zijn voor jou.

JeHandleiding laat toe de gebruiksaanwijzing PARROT ASTEROID te teleladen.

Mode d'emploi PARROT ASTEROID
Download
Handleiding samenvatting: gebruikershandleiding PARROT ASTEROIDQUICKSTART GUIDE

Uitgebreide gebruiksaanwijzingen staan in de gebruikershandleiding.

[. . . ] accertarsi di non sezionare i cavi durante il riposizionamento del supporto dell’autoradio. Let goed op dat u de snoeren niet doorsnijdt wanneer u de autoradiokast weer plaatst. 7 - Installing the fitting screw - Installer la vis de calage - Instalar el tornillo de fijación - Anbringen der Feinstellschraube - Installare la vite di chiusura - Installeer de stelschroef - Colocar o parafuso de fixação cli c 1 1 2 ABC 3 GHI DEF MNO SOUR 4 5 JKL 6 7 PQRS 8 TUV 9 WXYZ # * 0 + - Removing the faceplate - Enlever la façade amovible - Quitar el frontal amovible - Abnehmen der Frontplatte - Rimuovere il frontalino rimovibile - Verwijder het verwijderbare frontje - Remover o painel amovível 8 OK Back 1 00 00 2 ABC 3 GHI DEF MNO SOURCE 4 5 JKL 6 7 PQRS 8 TUV 9 WXYZ # * 0 + - Pairing your phone - Appairage de votre téléphone - Enlace con su teléfono - Inbetriebnahme Ihres Telefons - Associazione del telefono - Koppeling van uw telefoon - Activação do seu telefone 9 1 4 GHI 2 ABC 3 5 JKL 6 DEF MNO SOURCE 7 PQRS 8 TUV 9 WXYZ # * 0 + 1 4 GHI 2 ABC 3 5 JKL 6 DEF MNO SOURCE 7 PQRS 8 TUV 9 WXYZ # SD * 0 + - Using the music function - Utiliser la fonction musique - Utilizar el modo música - Verwendung der Musikwiedergabefunktion - Uso della funzione musica - De muziekfunctie gebruiken - Utilizar a função Música 10 S 1 GoB U English English This simplified guide of the Parrot RKi8400 gives you the main instructions to easily use this product. Dial your contact phone number using your phone or the numerical pad of the Parrot RKi8400. [. . . ] in de menu’s navigeren •  Druk op de scrollknop in het midden om de menu’s op te roepen. Navigeer in de menu’s door de scrollknop te draaien en bevestig uw keuzes door een druk op de groene toets of op de scrollknop. €  Tijdens het lezen van een muziekbestand drukt u op de knop om terug te gaan naar het menu. Als u echter door de menu’s bladert, drukt u op de knop Play om terug te gaan naar de lezer. 52 Een Bluetooth verbinding maken met een telefoon Uw Bluetooth telefoon /PDA koppelen > Wanneer uw mobiel is gekoppeld met de Parrot RKi8400, wordt automatisch verbinding gelegd tussen de twee apparaten wanneer u uw voertuig betreedt. Op sommige telefoons moet u de verbinding met de Parrot RKi8400 autoriseren om een automatische verbinding mogelijk te maken. €  U kunt maximaal 10 apparaten koppelen aan de Parrot RKi8400. Als u een elfde telefoon koppelt geeft de set aan “geheugen vol»: u moet dan en gekoppelde telefoon wissen. hiertoe , drukt u op de scrollknop en selecteer Voorkeuren > Bluetooth > Gekoppelde apparaten. Het telefoonboek gebruiken •  Voordat u de Parrot RKi8400 met uw telefoon kunt gebruiken, moet u eerst de verbinding tussen de twee apparaten tot stand brengen. Als u uw telefoon voor het eerst met de Parrot RKi8400 gebruikt, moet u de twee apparaten eerst koppelen. €  Een inkomend gesprek wordt gemeld door een beltoon. De naam van het contact wordt getoond en aangekondigd, als het nummer van dit contact is opgenomen in het telefoonboek van de telefoon die is aangesloten op de Parrot RKi8400. €  Als u de oproep wilt aannemen, drukt u op de groene knop. Druk als u uitgesproken bent op de rode knop om de oproep te beëindigen. €  Om de oproep te weigeren, drukt u meteen op de rode knop. Een oproep starten •  Om de functie telefonie te openen drukt u op de knop SOURCE totdat u het scherm van de bron Telefoon kiest of u drukt op de rode knop. €  Als de contactpersoon die u wilt bellen in het telefoonboek van de met de Parrot RKi8400 verbonden telefoon staat, doet u het volgende: 1. Druk op de scrollknop om het hoofdmenu te openen en 54 •  Als u een lopend gesprek wilt overzetten op uw telefoon, drukt u op de groene knop. het gesprek wordt automatisch overgezet op de telefoon. €  Als u het gesprek weer wilt terugschakelen naar de set, drukt u nogmaals op de groene knop . •  Gebruik van de spraakherkenning 3. [. . . ] Deze functie hangt af van uw muziekspeler. Ook sommige telefoons bezitten deze functionaliteit. •  Als het audioapparaat al aan de Parrot RKi8400 is gekoppeld: 1. Druk op het wieltje en kies Voorkeuren > Bluetooth > Gekoppelde apparaten. [. . . ]

VOORWAARDEN VAN TELELADING VAN DE HANDLEIDING PARROT ASTEROID

JeHandleiding biedt een gemeenschapsdienst van aandeel, archivering on line en van opzoeking van documentatie betreffende het gebruik van materialen of software : handleiding, gebruiksaanwijzing, installatiegids, technisch handboek…
In geen enkel geval zal JeHandleiding verantwoordelijk zijn indien het document dat u zoekt niet beschikbaar is, onvolledig is, in een andere taal is dan de uwe of indien de benaming en de taal niet overeenstemmen. JeHandleiding, in het bijzonder, verzekert geen vertalingsdienst.

Klik op "De handleiding teleladen" indien u de formulering van dit contract aanvaardt. De telelading van de handleiding PARROT ASTEROID zal dan beginnen.

Een gebruiksaanwijzing opzoeken

Copyright © 2015 - JeHandleiding - Alle rechten voorbehouden
De aangehaalde merknamen behoren tot hun respectieve eigenaars toe.

flag